İnsan Gücü Özel istihdam şirketi 2003 yılında Özel istihdam büroları ile ilgili yasanın çıkması ile birlikte yasal süreçleri tamamlayarak faaliyete geçmiştir. Şirketimiz Türkiye İş Kurumundan onaylı bir Özel İstihdam Bürosudur. (Belge no:301)

Hizmetlerimiz kapsamında Şirketinizin organizasyonel yapısı içinde yer almasını düşündüğünüz beyaz ve mavi yakalı ( üretim işçisi, teknik personel, memur, orta kademe, ya da üst kademe yöneticisi ) her pozisyondaki aday geniş ve güncel aday havuzumuzdan talebiniz olan pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere uygun olarak titizlikle seçilir.

Yapılacak ön görüşme ve değerlendirmenin ardından adaylar sizin seçiminize sunulur. Tercih bildiriminiz olumlu olduğu takdirde aday ile ilgili referans araştırmaları da tarafımızca gerçekleştirilerek bilgiler size süratle aktarılır.

Garanti koşulları:

Bu hizmetimizin kapsamında istihdamı gerçekleşen adayın yasal deneme süresi olan 2 ay içinde işten ayrılması ya da sizin değerlendirmeniz sonucunda adayın yetersiz bulunması durumunda garanti koşulları gereği yeni bir aday ücretsiz olarak tekrar seçiminize sunulacaktır.